Rock Machine

Rock Machine GravelRide 200

“Rock Machine GravelRide 200 je dostupný hliníkový gravel s kvalitním a rychlým rámem pro objevování nových cest a světů s novou Gravel Fun geometrií. Řazení Microshift 1×8 38×11-34 dává slušný rozsah na štěrku, kde oceníte i 45 mm pláště WTB s rychlým vzorkem. Montážní body blatníků,…

Rock Machine Blizz

Rock Machine Blizz

Pokud rádi jezdíte v lehkém a středně náročném terénu po českých lesích, vyzkoušejte si Rock Machine Blizz. Je to skvělé univerzální kolo s větším důrazem na terénní vyjížďky.
Rock Machine Torrent INT

Rock Machine Torrent INT

Jestli hledáte poctivě postavené a spolehlivé horské elektrokolo, které navíc dobře vypadá, vyzkoušejte Rock Machine Torrent INT.
Rock Machine Catherine

Rock Machine Catherine

Rock Machine Catherine je elegantní dámské kolo, které vám skvěle poslouží při běžných projížďkách i při jízdě v terénu. Vaše jízdní dovednosti se na něm budou jednoznačně zlepšovat.
Rock Machine Manhattan

Rock Machine Manhattan

Česká značka Rock Machine neúnavně bojuje na trhu s horskými koly a nutno říct, že se jí to daří. Příkladem je model Rock Machine Manhattan.
Rock Machine Torrent

Rock Machine Torrent

Rock Machine Torrent je zábavný hliníkový hardtail, který uspokojí řadu sportuchtivých cyklistů. Navíc ho můžete mít za velmi příjemnou cenu.

Rock Machine Blizzard

„Unikátní geometrie je výsledkem vývoje konstruktérů Rock Machine Blizzard využívající plovoucího čepu „Floating Pivot Suspension“ navrženého českým inženýrem Zdeňkem Urbanem. Nekompromisní výbava zaručuje odolnost, pevnost a vytrvalost i v těch nejtěžších podmínkách.“ – z webu Rock Machine. ROCK MACHINE BLIZZARD JE PLNOHODNOTNÉ ENDURO,…