Horská kola

Hodnocení:4.1/5

Superior XF

Asi tím nejlepším co může Superior XF nabídnout je rám. Jeho geometrie a tlumení skvěle plní svůj účel a navíc je kolo velmi elegantní.
Hodnocení:4.3/5

Cannondale Scalpel

Cannondale Scalpel s vámi bude hltat kilometry, ale raději v technickém terénu než v divokých sjezdech. A nechá si za to také slušně zaplatit.
Hodnocení:4.4/5

Orbea Laufey

Orbea Laufey má novou, velmi zábavnou a sportovní geometrii, vidlici s vyšším zdvihem a navíc řadu vychytávek, jako třeba úložný prostor uvnitř rámu.
Hodnocení:4/5

Kellys Hacker

Kellys Hacker je top karbonový model, který uspokojí jezdce s lehkými závodními ambicemi. Kdo to se závody myslí opravdu vážně by ale měl hledat jinde.
Hodnocení:4.9/5

Merida ONE-SIXTY

Merida ONE-SIXTY je opravdová enduro hvězda. Nabízí skvělé jízdní vlastnosti, parádní vzhled, dobré osazení a spoustu dalších detailů...
Hodnocení:4.1/5

Superior XP

Pokud hledáte nenáročné, odolné a pohodlné kolo, se kterým si můžete občas zazávodit, dejte Superioru XP šanci.
Giant Trance
Hodnocení:4.6/5

Giant Trance

Pokud patříte mezi zkušené trailové jezdce, bude vás Giant Trance moc bavit. Po lesích s ním budete létat jako raketa a nezastaví vás ani stoupání.
Rock Machine Blizz
Hodnocení:4.4/5

Rock Machine Blizz

Pokud rádi jezdíte v lehkém a středně náročném terénu po českých lesích, vyzkoušejte si Rock Machine Blizz. Je to skvělé univerzální kolo s větším důrazem na terénní vyjížďky.
Scott Spark
Hodnocení:4.5/5

Scott Spark

Scott Spark je velmi schopné kolo pro zkušené jezdce, kteří se chtějí vyřádit v terénu, ale zároveň je nelákají ty nejtěžší trasy.
Scott Aspect
Hodnocení:3.9/5

Scott Aspect

Scott Aspect je dobré základní kolo, které vám bude dlouho a spolehlivě sloužit. Jen nečekejte velké množství zábavy.