Testy

Testy

Hodnocení:4.3/5

Cube Nuroad

Cube Nuroad je zábavné kolo s dobrým osazením za velmi dobrou cenu, které vás bude bavit na silnici a podrží i mimo ni.
Hodnocení:4.3/5

Cannondale Scalpel

Cannondale Scalpel s vámi bude hltat kilometry, ale raději v technickém terénu než v divokých sjezdech. A nechá si za to také slušně zaplatit.
Hodnocení:4.4/5

Orbea Laufey

Orbea Laufey má novou, velmi zábavnou a sportovní geometrii, vidlici s vyšším zdvihem a navíc řadu vychytávek, jako třeba úložný prostor uvnitř rámu.
Hodnocení:3.5/5

Crussis e-Full

Co je na tomto kole nejlepší? Elektropohon, v tom se Crussis e-Full opravdu snaží. Veliká baterie vám zajistí dojezd až 180 km.
Hodnocení:4.4/5

Scott Addict Gravel

Scott Addict Gravel je rychlé kolo, především na rovných, otevřených a hladších polních cestách doslova poletíte. Navíc je Scott Addict Gravel opravdu fešák.
Hodnocení:4/5

Kellys Hacker

Kellys Hacker je top karbonový model, který uspokojí jezdce s lehkými závodními ambicemi. Kdo to se závody myslí opravdu vážně by ale měl hledat jinde.
Hodnocení:4.8/5

Orbea Orca

Orbea Orca je čistokrevné vrchařské kolo, tak lehké jak jen může být. A tak tu máme kolo, které ve vrcholné verzi váží jen 6,7 kg.
Hodnocení:4.9/5

Merida ONE-SIXTY

Merida ONE-SIXTY je opravdová enduro hvězda. Nabízí skvělé jízdní vlastnosti, parádní vzhled, dobré osazení a spoustu dalších detailů...
Hodnocení:4.5/5

Specialized Aethos

Specialized Aethos nabízí úžasný pocit z jízdy, zvláště na asfaltových cestách horší kvality budete doslova nadšeni.
Hodnocení:4.5/5

Superior X-Road

I když má tento gravel původ v silniční verzi, bude vám dobrým partnerem i v terénu. Silniční geny navíc znamenají solidní rychlost kola.