Testy

Testy

Hodnocení:4.3/5

Scott Speedster

Scott Speedster je asi jediné kolo v této cenové kategorii, které má interně vedené kabely a poskytuje dostatečný prostor pro pneumatiky.
Hodnocení:4.7/5

SRAM Rival XPLR AXS

Bezdrátová řadicí sada SRAM Rival XPLR AXS nabízí moderní řešení pro gravelová kola, která kombinuje elektrické ovládání s precizním a rychlým řazením.
Hodnocení:4.1/5

Superior XF

Asi tím nejlepším co může Superior XF nabídnout je rám. Jeho geometrie a tlumení skvěle plní svůj účel a navíc je kolo velmi elegantní.
Hodnocení:4.3/5

Cube Nuroad

Cube Nuroad je zábavné kolo s dobrým osazením za velmi dobrou cenu, které vás bude bavit na silnici a podrží i mimo ni.
Hodnocení:4.3/5

Cannondale Scalpel

Cannondale Scalpel s vámi bude hltat kilometry, ale raději v technickém terénu než v divokých sjezdech. A nechá si za to také slušně zaplatit.
Hodnocení:4.4/5

Orbea Laufey

Orbea Laufey má novou, velmi zábavnou a sportovní geometrii, vidlici s vyšším zdvihem a navíc řadu vychytávek, jako třeba úložný prostor uvnitř rámu.
Hodnocení:3.5/5

Crussis e-Full

Co je na tomto kole nejlepší? Elektropohon, v tom se Crussis e-Full opravdu snaží. Veliká baterie vám zajistí dojezd až 180 km.
Hodnocení:4.4/5

Scott Addict Gravel

Scott Addict Gravel je rychlé kolo, především na rovných, otevřených a hladších polních cestách doslova poletíte. Navíc je Scott Addict Gravel opravdu fešák.
Hodnocení:4/5

Kellys Hacker

Kellys Hacker je top karbonový model, který uspokojí jezdce s lehkými závodními ambicemi. Kdo to se závody myslí opravdu vážně by ale měl hledat jinde.
Hodnocení:4.8/5

Orbea Orca

Orbea Orca je čistokrevné vrchařské kolo, tak lehké jak jen může být. A tak tu máme kolo, které ve vrcholné verzi váží jen 6,7 kg.