Testy

Testy

Hodnocení:4.3/5

Trek Emonda SL

Ať už si vyberete z řady Trek Emonda SL cokoliv, můžete si být jistí, že dostanete dobře vyrobené kolo se závodnější geometrií, elegantním interním vedením kabelů a dobrou aerodynamikou.
Hodnocení:3.9/5

CTM Koyuk

CTM Koyuk je dobře postavený gravel bike s vynikajícím poměrem výkon/cena.
Crussis e-Largo
Hodnocení:2.7/5

Crussis e-Largo

Pokud vám jde jen o cenu a nic jiného pro vás u kola není podstatné, může být Crussis e-Largo dobrou volbou. Počítejte ale s dražší údržbou.
Specialized Diverge
Hodnocení:4.6/5

Specialized Diverge

Pokud máte našetřeno a chcete opravdu univerzální gravel bike, který se nelekne ani těžšího terénu, bude vás Specialized Diverge hodně bavit.
Giant Trance
Hodnocení:4.6/5

Giant Trance

Pokud patříte mezi zkušené trailové jezdce, bude vás Giant Trance moc bavit. Po lesích s ním budete létat jako raketa a nezastaví vás ani stoupání.
Rock Machine Blizz
Hodnocení:4.4/5

Rock Machine Blizz

Pokud rádi jezdíte v lehkém a středně náročném terénu po českých lesích, vyzkoušejte si Rock Machine Blizz. Je to skvělé univerzální kolo s větším důrazem na terénní vyjížďky.
Scott Spark
Hodnocení:4.5/5

Scott Spark

Scott Spark je velmi schopné kolo pro zkušené jezdce, kteří se chtějí vyřádit v terénu, ale zároveň je nelákají ty nejtěžší trasy.
Specialized Turbo Creo
Hodnocení:4.9/5

Specialized Turbo Creo

Specialized Turbo Creo nabízí dokonalé spojení světa gravel/silniční cyklistiky a elektrického pohonu. Jde o skvělý stroj, na kterém budete chtít jezdit denně.
Scott Aspect
Hodnocení:3.9/5

Scott Aspect

Scott Aspect je dobré základní kolo, které vám bude dlouho a spolehlivě sloužit. Jen nečekejte velké množství zábavy.