Scott

Scott Speedster

Scott Speedster je asi jediné kolo v této cenové kategorii, které má interně vedené kabely a poskytuje dostatečný prostor pro pneumatiky.

Scott Addict Gravel

Scott Addict Gravel je rychlé kolo, především na rovných, otevřených a hladších polních cestách doslova poletíte. Navíc je Scott Addict Gravel opravdu fešák.
Scott Spark

Scott Spark

Scott Spark je velmi schopné kolo pro zkušené jezdce, kteří se chtějí vyřádit v terénu, ale zároveň je nelákají ty nejtěžší trasy.
Scott Aspect

Scott Aspect

Scott Aspect je dobré základní kolo, které vám bude dlouho a spolehlivě sloužit. Jen nečekejte velké množství zábavy.

Scott Speedster Gravel

“Model Scott Speedster Gravel bez váhání řeší málo jeté, neprobádané stezky. Převodový systém Shimano, odolné pláště Schwalbe G-One a komponenty Syncros – Speedster Gravel je výtečně vybaven na každou výpravu.” – z webu Scott Scott Speedster Gravel je krásné a skvěle se hodí pro…

Scott Contessa Spark

Scott Contessa Spark má ambice být univerzální a výkonné dámské kolo. Díky několika úrovním uzamknutí zadního tlumení lze na kole zvládnout trailové tratě i XC maraton.
Scott Scale

Scott Scale

Scott Scale je asi nejpopulárnější model této americké značky sportovního vybavení. Z široké nabídky této řady si opravdu vybere každý...