Specialized

Specialized Diverge

Specialized Diverge

Pokud máte našetřeno a chcete opravdu univerzální gravel bike, který se nelekne ani těžšího terénu, bude vás Specialized Diverge hodně bavit.
Specialized Turbo Creo

Specialized Turbo Creo

Specialized Turbo Creo nabízí dokonalé spojení světa gravel/silniční cyklistiky a elektrického pohonu. Jde o skvělý stroj, na kterém budete chtít jezdit denně.
Specialized Epic

Specialized Epic

Nenajdete lepší horské kolo, než je Specialized Epic. Pokud máte silné závodní ambice, tenhle stroj vám pomůže vyhrávat.
Specialized Rockhopper

Specialized Rockhopper

Specialized Rockhopper je levné kolo, to je potřeba říct hned na úvod. Nicméně v rámci této kategorie jde o to nejlepší, co si můžete koupit.
Specialized Allez

Specialized Allez

Specialized Allez není závodní kolo. Je to zábavný stroj na pohodové vyjížďky s přáteli nebo na dojíždění do práce. A při návratu domů se budete velmi často usmívat.

Specialized Turbo Levo

Chcete zažít budoucnost cyklistiky? Tohle kolo vám to umožní. Chcete se při každé jízdě do kopce radovat jako malé dítě? S tímto kolem budete.

Specialized Tarmac

„Tarmac nevyniká pouze v jednom směru, září ve všech ohledech – proto byl u všech třech vátězství na Grand Tour. Nové materiály použité při výrobě a aerodynamický design společně s moderním vzhledem dává tomuto kolu celkový charakter klasického závodního kola. Specialized…