Elektrokola

Crussis e-Largo
Hodnocení:2.7/5

Crussis e-Largo

Pokud vám jde jen o cenu a nic jiného pro vás u kola není podstatné, může být Crussis e-Largo dobrou volbou. Počítejte ale s dražší údržbou.
Specialized Turbo Creo
Hodnocení:4.9/5

Specialized Turbo Creo

Specialized Turbo Creo nabízí dokonalé spojení světa gravel/silniční cyklistiky a elektrického pohonu. Jde o skvělý stroj, na kterém budete chtít jezdit denně.
Rock Machine Torrent INT
Hodnocení:3.9/5

Rock Machine Torrent INT

Jestli hledáte poctivě postavené a spolehlivé horské elektrokolo, které navíc dobře vypadá, vyzkoušejte Rock Machine Torrent INT.
Kellys Tayen
Hodnocení:4.1/5

Kellys Tayen

Kellys Tayen je elegantní a dobře fungující dámské elektrokolo, na kterém si jeho majitelky užijí spoustu kilometrů na cyklostezkách a v lehkém terénu.
Trek Powerfly
Hodnocení:4.6/5

Trek Powerfly

Trek Powerfly je neuvěřitelně všestranné elektrokolo. Užijete si na něm celodenní řádění v terénu a druhý den si na něm v klidu dojedete do práce.
Cube Reaction Hybrid
Hodnocení:3.9/5

Cube Reaction Hybrid

Modelová řada Cube Reaction Hybrid je poměrně široká. Najdete tu modely vybavené do terénu, ale také vyfešákované městské modely se světly a blatníkem.
Cube Stereo Hybrid
Hodnocení:4.2/5

Cube Stereo Hybrid

Značka Cube je v ČR dobře známá. Tento německý výrobce vždy vyráběl kvalitní kola a u elektřinou poháněného modelu Cube Stereo Hybrid tomu není jinak.
Hodnocení:3.9/5

Kellys Tygon

Krásné elektrokolo pro nenáročné jezdce, to je Kellys Tygon. Na hladkých cyklostezkách bude skvělé.
Hodnocení:4/5

Giant Stance E+

Giant Stance, oblíbený model tohoto Tchajwanského výrobce kol, se dočkal svého elektrického bratříčka - modelu Giant Stance E+.